Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Türkiye'nin birçok şehirde nakliye konusunda faaliyet gösteren firmamız yakın zaman içinde İstanbul’da da faaliyete geçmiş bulunmaktadır. Firmamız gittiği her şehir ve ilçe için farklı ve o bölgenin ihtiyacına göre bir taşıma politikası belirlemektedir. Bu doğrultu da İstanbul da şehrin geneli için ayrı ilçeleri için ayrı ayrı politikalara belirlemiştir. Her ilçenin sorunları ayrı ayrı ele alınarak, ayrı ayrı planlar hazırlanmaktadır. İstanbul nakliyat sektörü için de bu bağlamda farklı bir plan ve program belirlenmiştir. İlçenin kurumsal taşımacılık ile ilgili sorunları da uzman personellerimiz tarafından tek tek ele alınarak var olan sorunların tümü için mutlaka bir çözüm bulunmuştur. 

Kurumsal Taşımacılık, Ofis ve İşyeri Taşımanın Zorlukları

Ofis taşımak yer neresi olursa olsun müşteriler için katlanılamayan kendince zor özellikleri vardır. Bu nedenle neredeyse hiç kimse tek başına iş yeri taşımaya kalkışmaz. Bu nedenle de nakliye sektörü gelişmiştir. Ancak nakliye firmalarının da birçoğu bu konuda müşterilerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayamamaktadır. Biz de bu şartları göz önünde bulundurarak ihtiyaca kaliteli bir şekilde cevap verebilmek için firmamız çerçevesinde standart uygulamalar belirleyerek. Taşımacılıkta kaliteyi belli bir standarda çıkarmayı başardık. Bu bağlamda Gebze kurumsal taşımacılık sektörünün de kendisine has bir takım yeniliklere ihtiyacı vardır. Biz de firma olarak bunları tek tek ele alarak kendi standart uygulamalarımıza ekleyerek Gebze için kusursuz nakliyeyi sağlamaya çalıştık. 

Gebze Kurumsal Taşımacılıkta Kalite

Firmamızın nakliye sektöründe genel ihtiyaçları ele alarak kendince belirlediği standart uygulamalar genel hatlarıyla şunlardır. Nakliye sigortası, ücretsiz ekspertiz, tam taşıma gibi uygulamalar müşteriler için hemen her yerde vazgeçilmez olan uygulamalardır. Nakliye Sigortası müşterilerin eşyalarına taşıma esnasında zarar gelmesine karşı müşterilerin ürünlerini sigortalanmasıdır. Ücretsiz Ekspertiz ise nakliyenin başından sonuna kadar nasıl ve hangi yöntemler kullanılarak yapılacağının planlanmasıdır. Tam Taşıma ise taşınmanın tüm dertlerini firma olarak üstlenmemize verdiğimiz isimdir. Sizin açınızdan dert olan taşınma işlemlerinin hepsini firmamız sizin adınıza üstlenir ve sizin memnuniyetiniz karşılığında memnuniyetle yerine getirir. Çünkü İzmit kurumsal taşımacılık olarak sizin memnuniyetiniz bizim mutluluğumuzdur. 

İletişim
  • osman yılmaz mah yeni bağdat caddesi zorlu iş hanı kat:4
  • cevizli mah bankalar caddesi kavaklı sokak no:8\1 kartal
  • 0262 653 10 15
  • 0216 305 54 57
  • 0212 217 71 21
  • 0532 741 87 48
  • info@cavusoglunakliye.com