Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Günümüzde her ne kadar vatandaşların en çok talep etmiş olduğu taşımacılık dallarından birisi haline gelen evden eve nakliyat çalışmalarımız tüm hızıyla devam etse de kurumsal odaklı çalışmalarımızı da yapmaktayız. Buna göre sektör ayrımı yapmadan her bir kurumsal sektörlerin nakliye ihtiyaçlarını en kısa zaman dilimi içerisinde en iyi şekilde karşılamaktayız. Kurumsal taşımacılık hizmetleri özel kadromuzla beraber titizlikle yürütülmeye devam etmektedir. Bundan böyle her nerede olursanız olun tüm işlerinizi en iyi şekilde ve güvenle yaptırabilme kolaylığına da sahip olacaksınız. Fakat tam bu noktada da eşyalarınızın zarar görmemesi adına gerekli tüm güvenlik önlemlerini de geniş çaplı bir şekilde yapmaya başlamaktayız. Araçlara sevkiyatı gerçekleştiren ticari kurumda ki eşyaların her bir özel paketlere sarılarak titizlikle taşınmaktadır. 

Kurumsal Taşıma Nakliye Hizmetleri 

Gerek ofis, gerek endüstri, okul ve ya hastane gibi farklı sektör dalları içerisinde yer alan kamu ve özel kuruluşlarında bünyesinde yer alan her bir eşyayı oldukça dikkatli bir şekilde taşımaya başlayarak tüm müşterilerimizin içini en iyi şekilde rahatlatıyoruz. Üstelik kurumsal taşımacılık faaliyetlerimizin herhangi bir sınırlaması olmadığından dolayı istediğiniz her an her saniye bu hizmetlerden yararlanabilme şansına sahip olacaksınız.

Kurumsal Taşıma,  Her An Bizi Arayabilirsiniz

Son teknoloji kulağına en iyi şekilde ayak uyduran lider firmamız ile kurumsal taşımacılık hizmetleri 7/24 saat aktif bir şekilde devam etmektedir. Buna göre istediğiniz zaman şirketimize başvurabilirsiniz. 

İletişim
  • osman yılmaz mah yeni bağdat caddesi zorlu iş hanı kat:4
  • cevizli mah bankalar caddesi kavaklı sokak no:8\1 kartal
  • 0262 653 10 15
  • 0216 305 54 57
  • 0212 217 71 21
  • 0532 741 87 48
  • info@cavusoglunakliye.com