Eşya Depolama

Eşya Depolama

Uzun süre yurt dışına çıkmanız gerektiğinde ya da askere gitmeniz gerektiğinde evinizdeki eşyalarınızın belirli bir süre depolanması gerekmektedir. Böyle durumlarda ev kiralayıp içerisine koyacağınızı düşünürsek eşyalarınız hem bakımsız kalacaktır hem de fazla maliyetli olacaktır. Bu durumlara profesyonel bir çözüm olarak eşya depolama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetler hem uygun fiyatlıdır hem de pratiktir. Profesyonel kişilerce yapılan paketleme ve saklama işlemleri sizin için zamandan tasarruf olacaktır. Belirli büyüklüklerdeki konteynırlara yerleştirilen eşyalarınız güvenli ortamlarda saklanır.

Gebze Eşya Depolamada Güvenlik Uygulamaları

Gebze Eşya depolama çözümlerinin tercih edilmesini sağlayan en önemli nokta güvenliktir. Herhangi boş bir eve bırakacağınız eşyalar için birçok güvenlik sorunu vardır. Yangın veya hırsızlık durumunda ise bu eşyalarınızın hiçbir şekilde geri dönüşü yoktur. Bu durumların oluşmaması için eşyalarınız depolanırken sigortalanır. Ve depolama alanları tüm gün güvenlik kameralarıyla izlenir ve takip edilir. İstenmeyen bir durumun gerçekleşmesi söz konusu ise tüm zararınınız sigorta şirketi tarafından karşılanır. Eşyalarınız ahşap konteynırlarda her türlü nemlenme ve küflenmeye karşı korunur. Belirli aralıklarla ilaçlanan bu konteynırlar sizin eşyalarınızı güvenli şekilde korur. 

Gebze Eşya Depolama Ölçütleri

Gebze Eşya depolama hizmeti uygulanırken depolanacak eşyaların büyüklüğü ya da küçüklüğü önemli değildir. İsterseniz tüm evinizdeki eşyaları depolatabilirsiniz. Eğer evinizde boyutu ufak ama değerli eşyalarınız var ise bu eşyaları koyacak yer bulamadığınız durumlarla ucuz maliyetlerde depolayabilirsiniz. Eşyalarınızın depolanması için güvenilir bir şirketle çalışmanız sizin yararınıza olacaktır.

İletişim
  • osman yılmaz mah yeni bağdat caddesi zorlu iş hanı kat:4
  • cevizli mah bankalar caddesi kavaklı sokak no:8\1 kartal
  • 0262 653 10 15
  • 0216 305 54 57
  • 0212 217 71 21
  • 0532 741 87 48
  • info@cavusoglunakliye.com