Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Kocaeli ili sınırları içerisinde yerine getirdiğimiz tüm nakliye ve taşıma işlemlerinde, hizmet kalitesini arttırmak ve teknik personelimizi teknolojik açıdan desteklemek maksadı ile firmamız tarafından, nakliye sektörüne yönelik yenilikler sürekli olarak takip edilmekte ve hizmet sunumlarımıza adapte edilmektedir.Asansörlü taşıma hizmeti, bahse konu yeniliklerin firmamıza adapte edilmiş halidir. Asansörlü taşıma hizmeti firmamızın ayrıcalıklı hizmetlerinin bir parçasıdır. 

Gebze Asansörlü Taşıma Nedir?

Gebze Asansörlü taşıma aslen, taşınması talep edilen eşyaların, asansör olarak tabir edilen bir araç ile bulundukları yerden aşağı katlara kolayca indirilmesi ya da araç içerisinden yukarı katlara kolayca çıkarılması anlamına gelmektedir. Araç yanına ya da binanın uygun bir yerine kurulan asansörün üzerine, taşınan eşyalar konularak ilgili konutun balkonundan ya da en geniş penceresinden içeriye alınmaktadır. Bu taşıma şeklindeki temel mantık, hem zamandan tasarruf etmek, hem de bina içerlerinde bulunan merdiven boşluklarının dar olduğu durumlarda eşyaların daireye alınmasını sağlamaktır. Bilindiği üzere bazı eşyalar uzun ve geniş ebatlara sahip olduğundan, dar alanlardan geçirilememekte ya da zorlanmaları durumunda eşyalarda hasarlar meydana gelmektedir. Asansörlü taşıma bu hasarlara engel olmak ve nakliye süresini kısaltmak amacı ile uygulanmakta olan modern bir tekniktir.

Gebze Asansörlü Taşıma Hizmetimiz

Firmamız, Gebze asansörlü taşıma olarak ifade edilen nakliye şeklini tüm ihtiyaç sahiplerine sunan ve bu sayede nakliye sürelerini kısaltan ve maliyetleri minimum seviyelerde tutan örnek işletmelerin başında yer almaktadır. 

İletişim
  • osman yılmaz mah yeni bağdat caddesi zorlu iş hanı kat:4
  • cevizli mah bankalar caddesi kavaklı sokak no:8\1 kartal
  • 0262 653 10 15
  • 0216 305 54 57
  • 0212 217 71 21
  • 0532 741 87 48
  • info@cavusoglunakliye.com