Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Çavuşoğlu  nakliyat olarak tüm çalışma prensiplerimiz müşterileri en iyi hizmeti vermeye dayanmaktadır, bunda dolayı çalışma günü ve esnasında herhangi bir sorun ve probleme  oluşmaması için öncesinde bir servis gönderiyoruz, bu servis evinizi gelerek eşya hakkında detaylı bir araştırma yaptıktan sonra toplamış olduğu bilgiler doğrultusunda bir rapor oluşturuyor, bu rapordan esinlenerek bir taşınma planı oluşturuluyor ve tüm taşınma süresinde bu plan üzerinde en iyi taşınma hizmetini almış olacaksınız.

Eşya Sigorta Güvencesi

Nakliyat sektöründe çoğu firma eşya sigortası yaptığını söylerler ama çoğuda yapmaz peki bizim onlardan farkımız nedir? Öncelikle şunu söylemek isterim biz Çavuşoğlu nakliyat olarak gerek kurumsal kimliğimizden ötürü müşterilerimize gerçekten yaklaşık 10.000 T değerin genel eşya sigortası ile taşınma sırasında oluşabilecek her tülü ve kazaya karşı eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Ayrıca taşınma sonrası ise sigorta poliçesini size verilmektedir. Taşınma sırasında eşyanın zarar göreceği gibi bir korkunuz da olmasın çünkü bünyemizdeki elaman kadro yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde en iyi ve en profesyonel hizmeti sunacaklardır.

7/24 Aktif Hizmet

Taşınma hizmetine ne zaman ve hangi saatte ihtiyacınız olabileceği beli olmaz çünkü genelikle taşınma nedenleri her hangi bir problem ve sorun doğrultunda gerçekleşmektedir ve bundan dolayı acil olarak nakliye hizmetine ihtiyacınız olabilir.Çavuşoğlu 7/24 her ve her saatte Türkiye’nin her yerine hizmet sunmaktadır

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Modern Evden Eve Hizmetleri

Günümüzün modern dünyasında gelişen teknoloji ile birlikte nakliye sektörü içinde aynı şekilde kas gücü artı demode olmaktadır. Çavuşoğlu nakliyatın sunmuş olduğu hızlı, ekonomik ve tamamen güvenli olan asansörlü taşımacılık hizmetleri sayesinde artık eşyalarınızın hangi sürede ve ne şekilde taşınacağını kendinize dert etmeyin çünkü evden eve nakliyat asnsörlü taşımacılık sistemleri sayesinde artık %99 güvenli bir şekilde taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Gebze Asansörlü taşımacılık sektörünün lideriyiz.

 

Hizmet Bölgelerimiz 

Gebze evden eve nakliyat

Darıca evden eve nakliyat

Çayırova evden eve nakliyat

Bayramoğlu evden eve nakliyat

Mutlukent evden eve nakliyat

İzmit evden eve nakliyat

Derince evden eve naliyat

Körfez evden eve nakliyat

Tuzla evden eve nakliyat

Pendik evden eve nakliyat

Kocaeli evden eve nakliyat